1.2017/2018

TABLICA 1. ŽUPANIJSKE LIGE

 mj.  klub   utakmice        skor     mečevi     bod
  1.  DARDA      14       13/ 1    102/ 24      27
  2.  NOVI GRAD      14       10/ 4      81/ 45      24
  3.  BIZOVAC      14         9/ 5      71/ 55      23
  4.  OMLADINAC 2      14         8/ 6      65/ 61      22
  5.  KRALJ TOMISLAV      14         7/ 7      65/ 61      21
  6.  BELI MANASTIR      14         6/ 8      53/ 73      20
  7.  DRAGOVOLJAC SV.ROK      14         3/11      47/ 79      17
  8.  VODOVOD OSIJEK 3      14         0/14      20/106      14

 

MATRICA

SKOROVI IGRAČA

REZULTATI

(Rezultate po kolima možete vidjeti pritiskom na bilo koji rezultat)

1. kolo

 21.10.  BIZOVAC  VODOVOD OSIJEK 3  6/3
 21.10.  BELI MANASTIR  KRALJ TOMISLAV  5/4
 21.10.  DRAGOVOLJAC SV.ROK  DARDA  2/7
 21.10.  NOVI GRAD  OMLADINAC 2  8/1

2. kolo

 04.11.  VODOVOD OSIJEK 3  OMLADINAC 2  0/9
 04.11.  DARDA  NOVI GRAD  8/1
 04.11.  KRALJ TOMISLAV  DRAGOVOLJAC SV.ROK  7/2
 04.11.  BIZOVAC  BELI MANASTIR  7/2

3. kolo

 20.11.  BELI MANASTIR  VODOVOD OSIJEK 3  8/1
 18.11.  DRAGOVOLJAC SV.ROK  BIZOVAC  4/5
 20.11.  NOVI GRAD  KRALJ TOMISLAV  7/2
 18.11.  OMLADINAC 2  DARDA  1/8

4. kolo

 25.11.  VODOVOD OSIJEK 3  DARDA  0/9
 25.11.  KRALJ TOMISLAV  OMLADINAC 2  5/4
 25.11.  BIZOVAC  NOVI GRAD  1/8
 25.11.  BELI MANASTIR  DRAGOVOLJAC SV.ROK  7/2

5. kolo

 
 02.12.  DRAGOVOLJAC SV.ROK  VODOVOD OSIJEK 3  6/3
 02.12.  NOVI GRAD  BELI MANASTIR  9/0
 02.12.  OMLADINAC 2  BIZOVAC  4/5
 02.12.  DARDA  KRALJ TOMISLAV  8/1

6. kolo

 09.12.  VODOVOD OSIJEK 3  KRALJ TOMISLAV  1/8
 09.12.  BIZOVAC  DARDA  5/4
 09.12.  BELI MANASTIR  OMLADINAC 2  3/6
 09.12.  DRAGOVOLJAC SV.ROK  NOVI GRAD  1/8

7. kolo

 16.12.  NOVI GRAD  VODOVOD OSIJEK 3  9/0
 16.12.  OMLADINAC 2  DRAGOVOLJAC SV.ROK  7/2
 16.12.  DARDA  BELI MANASTIR  7/2
 16.12.  KRALJ TOMISLAV  BIZOVAC  5/4

8. kolo

 13.01.  VODOVOD OSIJEK 3  BIZOVAC  2/7
 13.01.  KRALJ TOMISLAV  BELI MANASTIR  6/3
 13.01.  DARDA  DRAGOVOLJAC SV.ROK  8/1
 13.01.  OMLADINAC 2  NOVI GRAD  5/4

9. kolo

 27.01.  OMLADINAC 2  VODOVOD OSIJEK 3  9/0
 27.01.  NOVI GRAD  DARDA  3/6
 27.01.  DRAGOVOLJAC SV.ROK  KRALJ TOMISLAV  1/8
 27.01.  BELI MANASTIR  BIZOVAC  5/4

10. kolo

 10.02.  VODOVOD OSIJEK 3  BELI MANASTIR  2/7
 10.02.  BIZOVAC  DRAGOVOLJAC SV.ROK  7/2
 10.02.  KRALJ TOMISLAV  NOVI GRAD  4/5
 10.02.  DARDA  OMLADINAC 2  8/1

11. kolo

 24.02.  DARDA  VODOVOD OSIJEK 3  9/0
 24.02.  OMLADINAC 2  KRALJ TOMISLAV  7/2
 24.02.  NOVI GRAD  BIZOVAC  5/4
 24.02.  DRAGOVOLJAC SV.ROK  BELI MANASTIR  9/0

12. kolo

 03.03.  VODOVOD OSIJEK 3  DRAGOVOLJAC SV.ROK  2/7
 03.03.  BELI MANASTIR  NOVI GRAD  5/4
 03.03.  BIZOVAC  OMLADINAC 2  9/0
 03.03.  KRALJ TOMISLAV  DARDA  2/7

13. kolo

 10.03.  KRALJ TOMISLAV  VODOVOD OSIJEK 3  7/2
 10.03.  DARDA  BIZOVAC  7/2
 10.03.  OMLADINAC 2  BELI MANASTIR  6/3
 10.03.  NOVI GRAD  DRAGOVOLJAC SV.ROK  5/4

14. kolo

 24.03.  VODOVOD OSIJEK 3  NOVI GRAD  4/5
 24.03.  DRAGOVOLJAC SV.ROK  OMLADINAC 2  4/5
 24.03.  BELI MANASTIR  DARDA  3/6
 24.03.  BIZOVAC  KRALJ TOMISLAV  5/4

 

 

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.