Superliga 2014/2015

 

s1v

REZULTATI

1. kolo

02.10. 17:00 Pula STK PULA - STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik  0:4
04.10. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK SPLIT  1:4
07.10. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - GSTK Zagreb  1:4
04.10. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
04.10. 17:00 Kutina STK KUTINA - STK VODOVOD Osijek  3:4

2. kolo

18.10. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik - STK VODOVOD Osijek  4:0
18.10. 11:00 Pula STK PULA - STK PODRAVKA Koprivnica  3:4
18.10. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar - GSTK Zagreb  1:4
18.10. 11:00 Split STK SPLIT - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin  4:2
18.10. 18:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik - STK KUTINA  4:0
18.10. 18:00 Pula STK PULA - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
18.10. 18:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin  4:0
18.10. 18:00 Split STK SPLIT - GSTK Zagreb  3:4

3. kolo

02.11. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - GSTK Zagreb  1:4
02.11. 11:00 Kutina STK KUTINA - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin  0:4
02.11. 11:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK SPLIT  4:2
02.11. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK DONAT Zadar  2:4
02.11. 18:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin  4:0
02.11. 18:00 Kutina STK KUTINA - GSTK Zagreb  0:4
02.11. 18:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK DONAT Zadar  1:4
02.11. 18:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK SPLIT  4:0

4 .kolo

08.11. 11:00 Pula STK PULA - STK VODOVOD Osijek  1:4
08.11. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik  0:4
08.11. 11:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK PODRAVKA Koprivnica  4:2
08.11. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK DR. ČASL Zagreb  2:4
08.11. 19:00 Pula STK PULA - STK KUTINA  4:0
08.11. 18:00 Split STK SPLIT - STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik  0:4
08.11. 19:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK DR. ČASL Zagreb  1:4
08.11. 18:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK PODRAVKA Koprivnica  4:0

5. kolo

29.11. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK DR. ČASL Zagreb  0:4
29.11. 11:00 Kutina STK KUTINA STK PODRAVKA Koprivnica  4:3
29.11. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik GSTK Zagreb  0:4
29.11. 11:00 Pula STK PULA STK DONAT Zadar  3:4
29.11. 18:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK PODRAVKA Koprivnica  3:4
29.11. 18:00 Kutina STK KUTINA STK DR. ČASL Zagreb  1:4
29.11. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin  4:0
29.11. 19:00 Pula STK PULA STK SPLIT  4:3

6. kolo

06.12. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar STK KUTINA  4:3
06.12. 11:00 Split STK SPLIT STK VODOVOD Osijek  4:1
06.12. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb STK PULA  4:0
06.12. 11:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik  0:4
06.12. 18:00 Zadar STK DONAT Zadar STK VODOVOD Osijek  2:4
06.12. 18:00 Split STK SPLIT STK KUTINA  4:2
06.12. 18:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK PULA  0:4
06.12. 18:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik  4:0

7. kolo

17.01. Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik STK PULA 4:0
17.01. Split STK SPLIT STK DONAT Zadar 4:0
12.01. Zagreb GSTK Zagreb STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4:0
18.01. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK PODRAVKA Koprivnica 4:0
17.01. Osijek STK VODOVOD Osijek STK KUTINA 4:0

8. kolo

24.01. Osijek STK VODOVOD Osijek STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 1:4
24.01. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK PULA 4:1
24.01. Zagreb GSTK Zagreb STK DONAT Zadar 4:0
24.01. Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK SPLIT 0:4
24.01. Kutina STK KUTINA STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 1:4
24.01. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK PULA 4:0
24.01. Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK DONAT Zadar 0:4
24.01. Zagreb GSTK Zagreb STK SPLIT 4:2

9. kolo

07.02. Zagreb GSTK Zagreb STK VODOVOD Osijek
07.02. Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK KUTINA
07.02. Split STK SPLIT STK PODRAVKA Koprivnica
07.02. Zadar STK DONAT Zadar STK DR. ČASL Zagreb
07.02. Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK VODOVOD Osijek
07.02. Zagreb GSTK Zagreb STK KUTINA
07.02. Zadar STK DONAT Zadar STK PODRAVKA Koprivnica
07.02. Split STK SPLIT STK DR. ČASL Zagreb

10. kolo

21.02. Osijek STK VODOVOD Osijek STK PULA
21.02. Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik STK DONAT Zadar
21.02. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica GSTK Zagreb
21.02. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin
21.02. Kutina STK KUTINA STK PULA
21.02. Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik STK SPLIT
21.02. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb GSTK Zagreb
21.02. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin

11. kolo

14.03. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK VODOVOD Osijek
14.03. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK KUTINA
14.03. Zagreb GSTK Zagreb STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik
14.03. Zadar STK DONAT Zadar STK PULA
14.03. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK VODOVOD Osijek
14.03. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK KUTINA
14.03. Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik
14.03. Split STK SPLIT STK PULA

12. kolo

21.03. Kutina STK KUTINA STK DONAT Zadar
21.03. Osijek STK VODOVOD Osijek STK SPLIT
04.03. Pula STK PULA GSTK Zagreb
21.03. Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik STK PODRAVKA Koprivnica
21.03. Osijek STK VODOVOD Osijek STK DONAT Zadar
21.03. Kutina STK KUTINA STK SPLIT
21.03. Pula STK PULA GSTK Zagreb
04.03. Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik STK DR. ČASL Zagreb

 

 

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.