Superliga 2013/2014

TABLICA 

m1velika

REZULTATI

1. kolo

19.10. Pula STK PULA STK SRDOČI Rijeka  4:0
19.10. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK DR. ČASL Zagreb  0:4
19.10. Zagreb GSTK Zagreb STK KUTINA  4:1
23.10. Zadar STK DONAT Zadar STK LIBERTAS MARINC.  0:4
19.10. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK VODOVOD Osijek  1:4

2. kolo

26.10. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK VODOVOD Osijek  3:4
26.10. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:1
26.10. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik GSTK Zagreb  4:3
26.10. Zadar STK DONAT Zadar STK KUTINA  1:4
26.10. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:0
26.10. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK VODOVOD Osijek  4:0
27.10. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK KUTINA  4:0
27.10. Zadar STK DONAT Zadar GSTK Zagreb  1:4

3. kolo

02.11. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK KUTINA  0:4
02.11. Osijek STK VODOVOD Osijek GSTK Zagreb  2:4
02.11. Pula STK PULA STK DR. ČASL Zagreb  0:4
02.11. Rijeka STK SRDOČI Rijeka STK PODRAVKA Koprivnica  3:4
02.11. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek GSTK Zagreb  0:4
02.11. Osijek STK VODOVOD Osijek STK KUTINA  2:4
02.11. Pula STK PULA STK PODRAVKA Koprivnica  4:2
02.11. Rijeka STK SRDOČI Rijeka STK DR. ČASL Zagreb  0:4

4 .kolo

09.11. Zagreb GSTK Zagreb STK SRDOČI Rijeka  4:1
09.11. Kutina STK KUTINA STK PULA  3:4
09.11. Zadar STK DONAT Zadar STK VODOVOD Osijek  4:2
09.11. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:0
09.11. Zagreb GSTK Zagreb STK PULA  4:1
09.11. Kutina STK KUTINA STK SRDOČI Rijeka  4:2
10.11. Zadar STK DONAT Zadar STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:0
10.11. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK VODOVOD Osijek  4:0

5. kolo

23.11. Pula STK PULA STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  2:4
23.11. Rijeka STK SRDOČI Rijeka STK DONAT Zadar  0:4
23.11. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK KUTINA  4:1
23.11. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb GSTK Zagreb  4:0
23.11. Pula STK PULA STK DONAT Zadar  3:4
23.11. Rijeka STK SRDOČI Rijeka STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  0:4
23.11. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica GSTK Zagreb  3:4
23.11. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK KUTINA  4:0

6. kolo

30.11. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK SRDOČI Rijeka  0:4
30.11. Osijek STK VODOVOD Osijek STK PULA  2:4
30.11. Zadar STK DONAT Zadar STK DR. ČASL Zagreb  0:4
30.11. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK PODRAVKA Koprivnica  4:1
30.11. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK PULA  0:4
30.11. Osijek STK VODOVOD Osijek STK SRDOČI Rijeka  4:1
01.12. Zadar STK DONAT Zadar STK PODRAVKA Koprivnica  4:2
01.12. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK DR. ČASL Zagreb  4:1

7. kolo

18.01. Rijeka STK SRDOČI Rijeka STK PULA  0:4
23.01. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK PODRAVKA Koprivnica  4:0
18.01. Kutina STK KUTINA GSTK Zagreb  1:4
18.01. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK DONAT Zadar  4:0
18.01. Osijek STK VODOVOD Osijek STK OLIMPIJA Osijek  4:0

8. kolo

25.01. Osijek STK VODOVOD Osijek STK PODRAVKA Koprivnica  4:3
25.01. Osijek STK OLIMPIJA Osijek STK DR. ČASL Zagreb  0:4
25.01. Zagreb GSTK Zagreb STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  3:4
25.01. Kutina STK KUTINA STK DONAT Zadar  4:1
25.01. Osijek STK OLIMPIJA Osijek STK PODRAVKA Koprivnica  3:4
25.01. Osijek STK VODOVOD Osijek STK DR. ČASL Zagreb  0:4
25.01. Kutina STK KUTINA STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  1:4
25.01. Zagreb GSTK Zagreb STK DONAT Zadar  4:0

9. kolo

08.02. Kutina STK KUTINA STK OLIMPIJA Osijek  4:1
08.02. Zagreb GSTK Zagreb STK VODOVOD Osijek  4:0
08.02. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK PULA  4:0
08.02. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK SRDOČI Rijeka  4:3
08.02. Zagreb GSTK Zagreb STK OLIMPIJA Osijek  4:1
08.02. Kutina STK KUTINA STK VODOVOD Osijek  2:4
08.02. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK PULA  2:4
08.02. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK SRDOČI Rijeka  4:0

10. kolo

22.02. Rijeka STK SRDOČI Rijeka GSTK Zagreb  1:4
22.02. Pula STK PULA STK KUTINA  4:3
22.02. Osijek STK VODOVOD Osijek STK DONAT Zadar  1:4
22.02. Osijek STK OLIMPIJA Osijek STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  0:4
22.02. Pula STK PULA GSTK Zagreb  1:4
22.02. Rijeka STK SRDOČI Rijeka STK KUTINA  2:4
22.02. Osijek STK OLIMPIJA Osijek STK DONAT Zadar  0:4
22.02. Osijek STK VODOVOD Osijek STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  0:4

11. kolo

08.03. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK PULA  4:2
08.03. Zadar STK DONAT Zadar STK SRDOČI Rijeka  4:3
08.03. Kutina STK KUTINA STK PODRAVKA Koprivnica  2:4
08.03. Zagreb GSTK Zagreb STK DR. ČASL Zagreb  3:4
08.03. Zagreb GSTK Zagreb STK PODRAVKA Koprivnica  4:0
08.03. Kutina STK KUTINA STK DR. ČASL Zagreb  0:4
09.03. Zadar STK DONAT Zadar STK PULA  0:4
09.03. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK SRDOČI Rijeka  4:0

12. kolo

22.03. Rijeka STK SRDOČI Rijeka STK OLIMPIJA Osijek  4:1
22.03. Pula STK PULA STK VODOVOD Osijek  4:0
22.03. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK DONAT Zadar  4:0
22.03. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  0:4
22.03. Pula STK PULA STK OLIMPIJA Osijek  4:0
22.03. Rijeka STK SRDOČI Rijeka STK VODOVOD Osijek  4:2
22.03. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica STK DONAT Zadar  4:2
22.03. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  4:0

 

 

ARHIVA PROŠLIH SEZONA

2012/2013     2011/2012