Superliga 2013/2014

muski

TABLICA 

m1velika

REZULTATI

1. kolo

19.10. Pula STK PULA - STK SRDOČI Rijeka  4:0
19.10. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
19.10. Zagreb GSTK Zagreb - STK KUTINA  4:1
23.10. Zadar STK DONAT Zadar - STK LIBERTAS MARINC.  0:4
19.10. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - STK VODOVOD Osijek  1:4

2. kolo

26.10. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK VODOVOD Osijek  3:4
26.10. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:1
26.10. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - GSTK Zagreb  4:3
26.10. Zadar STK DONAT Zadar - STK KUTINA  1:4
26.10. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:0
26.10. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK VODOVOD Osijek  4:0
27.10. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK KUTINA  4:0
27.10. Zadar STK DONAT Zadar - GSTK Zagreb  1:4

3. kolo

02.11. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - STK KUTINA  0:4
02.11. Osijek STK VODOVOD Osijek - GSTK Zagreb  2:4
02.11. Pula STK PULA - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
02.11. Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK PODRAVKA Koprivnica  3:4
02.11. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - GSTK Zagreb  0:4
02.11. Osijek STK VODOVOD Osijek - STK KUTINA  2:4
02.11. Pula STK PULA - STK PODRAVKA Koprivnica  4:2
02.11. Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK DR. ČASL Zagreb  0:4

4 .kolo

09.11. Zagreb GSTK Zagreb - STK SRDOČI Rijeka  4:1
09.11. Kutina STK KUTINA - STK PULA  3:4
09.11. Zadar STK DONAT Zadar - STK VODOVOD Osijek  4:2
09.11. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:0
09.11. Zagreb GSTK Zagreb - STK PULA  4:1
09.11. Kutina STK KUTINA - STK SRDOČI Rijeka  4:2
10.11. Zadar STK DONAT Zadar - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:0
10.11. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK VODOVOD Osijek  4:0

5. kolo

23.11. Pula STK PULA - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  2:4
23.11. Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK DONAT Zadar  0:4
23.11. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK KUTINA  4:1
23.11. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - GSTK Zagreb  4:0
23.11. Pula STK PULA - STK DONAT Zadar  3:4
23.11. Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  0:4
23.11. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - GSTK Zagreb  3:4
23.11. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK KUTINA  4:0

6. kolo

30.11. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - STK SRDOČI Rijeka  0:4
30.11. Osijek STK VODOVOD Osijek - STK PULA  2:4
30.11. Zadar STK DONAT Zadar - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
30.11. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK PODRAVKA Koprivnica  4:1
30.11. Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - STK PULA  0:4
30.11. Osijek STK VODOVOD Osijek - STK SRDOČI Rijeka  4:1
01.12. Zadar STK DONAT Zadar - STK PODRAVKA Koprivnica  4:2
01.12. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK DR. ČASL Zagreb  4:1

7. kolo

18.01. Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK PULA  0:4
23.01. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK PODRAVKA Koprivnica  4:0
18.01. Kutina STK KUTINA - GSTK Zagreb  1:4
18.01. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK DONAT Zadar  4:0
18.01. Osijek STK VODOVOD Osijek - STK OLIMPIJA Osijek  4:0

8. kolo

25.01. Osijek STK VODOVOD Osijek - STK PODRAVKA Koprivnica  4:3
25.01. Osijek STK OLIMPIJA Osijek - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
25.01. Zagreb GSTK Zagreb - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  3:4
25.01. Kutina STK KUTINA - STK DONAT Zadar  4:1
25.01. Osijek STK OLIMPIJA Osijek - STK PODRAVKA Koprivnica  3:4
25.01. Osijek STK VODOVOD Osijek - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
25.01. Kutina STK KUTINA - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  1:4
25.01. Zagreb GSTK Zagreb - STK DONAT Zadar  4:0

9. kolo

08.02. Kutina STK KUTINA - STK OLIMPIJA Osijek  4:1
08.02. Zagreb GSTK Zagreb - STK VODOVOD Osijek  4:0
08.02. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK PULA  4:0
08.02. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK SRDOČI Rijeka  4:3
08.02. Zagreb GSTK Zagreb - STK OLIMPIJA Osijek  4:1
08.02. Kutina STK KUTINA - STK VODOVOD Osijek  2:4
08.02. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK PULA  2:4
08.02. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK SRDOČI Rijeka  4:0

10. kolo

22.02. Rijeka STK SRDOČI Rijeka - GSTK Zagreb  1:4
22.02. Pula STK PULA - STK KUTINA  4:3
22.02. Osijek STK VODOVOD Osijek - STK DONAT Zadar  1:4
22.02. Osijek STK OLIMPIJA Osijek - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  0:4
22.02. Pula STK PULA - GSTK Zagreb  1:4
22.02. Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK KUTINA  2:4
22.02. Osijek STK OLIMPIJA Osijek - STK DONAT Zadar  0:4
22.02. Osijek STK VODOVOD Osijek - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  0:4

11. kolo

08.03. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK PULA  4:2
08.03. Zadar STK DONAT Zadar - STK SRDOČI Rijeka  4:3
08.03. Kutina STK KUTINA - STK PODRAVKA Koprivnica  2:4
08.03. Zagreb GSTK Zagreb - STK DR. ČASL Zagreb  3:4
08.03. Zagreb GSTK Zagreb - STK PODRAVKA Koprivnica  4:0
08.03. Kutina STK KUTINA - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
09.03. Zadar STK DONAT Zadar - STK PULA  0:4
09.03. Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK SRDOČI Rijeka  4:0

12. kolo

22.03. Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK OLIMPIJA Osijek  4:1
22.03. Pula STK PULA - STK VODOVOD Osijek  4:0
22.03. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK DONAT Zadar  4:0
22.03. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  0:4
22.03. Pula STK PULA - STK OLIMPIJA Osijek  4:0
22.03. Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK VODOVOD Osijek  4:2
22.03. Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK DONAT Zadar  4:2
22.03. Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik  4:0

 

 

ARHIVA PROŠLIH SEZONA

2012/2013     2011/2012

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.