Podatci o klubovima

SEZONA 2016-17 POPIS IGRAČA PO EKIPAMA PREMA PRIJAVNICAMA
na dan 26.09.2016
1 STK
(2.) B. P. SELO Zlatko Podnar( 748-157, 095 8351215),
Dom kulture Matija Posavac (098 9591101), Ivica Bognar, Josip Podnar,
Stjepan Kolar
2 STK
(2.) NAŠICE II Zvonko Jurić (099 650 5773), Ivan Runje (091 260 1337),
Športska dvorana Beer Thomas, Luka Glavaš, Tomislav Bošnjaković, Goran Kašuba
K. Tomislava 1 Našice
3 STK
(1.) BELI MANASTIR Vilko Špon  (091 1232074) , Mirko Mikulec (0996564760),
Djon Zenuta,  Andrija Turk, Srećko Glavan, Josef Štiler,
Šećerana Žarko Špon, Mihajlo Špon, Slaviša Turk, Josip Mikulec,
4 STK Zlatko Janković(675-554, 098 1647316),  Ivica Galić,
(1.) BIZOVAC Ivan Jugović, Nediljko Pušić, Željko Kojundžić, Stjepan Vujičić,
OŠ Bratoljub Klajić Milan Rukavina, Marinko Lujić, Dino Čadek (675-098,
 098 9746465)
5 STK Predrag Lacković (676-065, 091 1676065), Kristijan Lacković,  Ivica Kučinac (091 510 9120),  Dubravko Perlić, (676-009, 098 9417521)  Matija Cvenić, Drago Tolić, Miro Špoljarić, Drago Anočić
(1.) BROĐANCI
Dom Omladinca,
Školska 2 Brođanci
6 STK
(1.) DRAGOVOLJAC SV. ROK Dario Kovač (0915428080), Andrija Jumić ,  Zdenko Ridl,
Hebrangova 32 Osijek Danijel Borbaš(0912338008), Josip Borbaš,
7 STK Tomislav Katić (091 1371437), Nino Katić ( 820-943, 0976543493), Ivana Katić (091 7822277), Ankica Katić, Tomislav Čar, Frano Raguž, Marko Raguž, IvanRaguž,  Zdravko Jurić, Vladimir Čar, Magdalena Mikulić, Šima Raguž, Robert Gal, Kristina Dilber
(1.) ĐAKOVO
OŠ Vladimir Nazor
K. Tomislava18
8 STK
(1.)  NOVI GRAD Darko Guldan (095 8640492), Dino Babli, Toni Grubišić
Divaltova 132, Osijek  Davor Farkaš(098 9807871), Greger Branimir
9 STK
(2.) NAŠICE III Vlado Keglević (614-312, 098 442667)
Športska dvorana David Gerhat, Abdulah Bećiri, Antun Smiljanić, Željko Martan,
K. Tomislava 1 Našice Ivica Pintarić, Ilija Kovačević
10 STK Igor Vučkovac (091 9483135),
(1.) OMLADINAC Zorislav Vučkovac (091 5371274),
Dom Omladinca Bernard Prelčec, Damir Tomičić, Davor Adžić,
Školska 2 Brođanci Davor Fanton, Mirko Lacković, Roland Bokor
11 STK Janoš Boni(740-219, 0912118270),Tibor Boni (740-371, 098643241), Damir Funtak, Robert Boni, Darko Vilagoš, Radovan Živković, Lenko Kurtek, Nikola Šerbedžić, Alen Oroz
(1.) DARDA
Sv. Ivana Krstitelja 106
12 STK
(1.) „OSIJEK VBK“ Željko Prodanović (091 2550835), Tomislav Ćutuk,
Vijenac Ivana Meštrovića 26f, Osijek Tomislav Prodanović, Saša Radojčić (0913929130), Mato Razumović, Miroslav Benković, Damir Raketić, Anton Smrekar
13 STK Dragan Luketić (652-679, 099 731 6818),
(2.) DVORAC VALPOVO Darko Špiranović (0981649973),  Dražen Silajdžija,
Dvorana srednje škole Valpovo Deni Silajdžija, Jura Hibler, Robert Setnik, Željko Brkić, Dragan Jokić, Damir Karapetrić, Goran Mihaljević
14 STK Ervin Bolkovac (091 231-6382),
(2.) VODOVOD-OSIJEK 3 Bertović Vlado (0915222554),
Dvorana Gradski vrt Vili Bolkovac, Domagoj Vidaković, Petar Šegec.
15 STK Marko Poličić, Ivan Ehman, Fran Zelić, Marla Vidaković, Ana Jerković
(2.) VODOVOD-OSIJEK 4 (Voditelji: Vlado Bertović i Ervin Bolkovac – ne nastupaju za ekipu)
Dvorana Gradski vrt
16 STK
(1.) KRALJ TOMISLAV Dobrivoj Dukarić (098314419) Ivan Jakšić, Branko Burča ,
Dvorana STK Olimpije Davor Ravnjak, Rajko Lukiček,  Zoran Mesarić,

 

Brođanci 26.09.2016.

Zorislav Vučkovac,

Kralja Tomislava 21, Brođanci 31223

tel/fax: 676-384

mob: 091 537 1274

e-mail:  zorislav.vuckovac@os.t-com.hr

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.