Superliga žene 2012/2013

1.ekipa žene

TABLICA

žvelika

1. kolo

22.09. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK DR.ČASL Zagreb 0:4
22.09. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK VARAŽDIN 1:4
22.09. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - HASTK MLADOST ISKON 3:4
22.09. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK AQUAESTIL Duga Resa 2:4
22.09. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - ŽSTK PULA 4:2

2. kolo

22.09. 12:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK DR.ČASL Zagreb 1:4
29.09. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK BJELOVAR 4:2
29.ruj 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - STK TIS Zagreb 1:4
29.09. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK AQUAESTIL Duga Resa 4:1
29.ruj 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0

3. kolo

6.lis 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - STK VARAŽDIN  2:4
6.lis 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - HASTK MLADOST ISKON  1:4
6.lis 17:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK TIS Zagreb  4:0
6.lis 18:00 Bjelovar STK BJELOVAR - ŽSTK PULA  4:3
6.lis 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK MLADOST Petrinja  0:4

4 .kolo

13.10. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK AQUAESTIL Duga Resa  4:0
13.10. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK VODOVOD Osijek  4:2
13.10. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK VARAŽDIN  4:3
13.10. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:2
13.10. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK TIS Zagreb  4:0

5. kolo

27.lis 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - ŽSTK PULA  0:4
27.lis 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK MLADOST Petrinja  4:1
27.lis 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - HASTK MLADOST ISKON  1:4
27.lis 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - STK DR.ČASL Zagreb  2:4
27.lis 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK BJELOVAR  3:4

6. kolo

03.11. 17:00 Zagreb STK MLADOST Petrinja - STK AQUAESTIL Duga Resa  4:3
03.11. 13:00 Pula ŽSTK PULA - STK DR.ČASL Zagreb  1:4
03.11. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK VARAŽDIN  4:1
03.11. 17:00 Varaždin HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK VODOVOD Osijek  0:4
03.11. 18:00 Vinkovci STK BJELOVAR - STK TIS Zagreb  4:2

7. kolo

24.11. 17:00 Zagreb HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK TIS Zagreb  0:4
24.11. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - ŽSTK PULA  4:1
24.11. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - STK MLADOST Petrinja  4:1
24.11. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - HASTK MLADOST ISKON  4:1
24.11. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - STK BJELOVAR  3:4

8. kolo

01.12. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK DR.ČASL Zagreb  0:4
01.12. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - ŽSTK PULA  4:1
01.12. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK TIS Zagreb  4:2
01.12. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK AQUAESTIL Duga Resa  0:4
01.12. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK VARAŽDIN  4:1

9. kolo

08.12. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - ŽSTK PULA
08.12. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - STK VODOVOD Osijek  4:1
08.12. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK BJELOVAR  4:1
08.12. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
08.12. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK MLADOST Petrinja  4:1

10. kolo

19.01. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0
19.01. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - STK VODOVOD Osijek 4:2
19.01. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK BJELOVAR 4:1
19.01. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - STK TIS Zagreb 3:4
19.01. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK MLADOST Petrinja 4:3

11. kolo

31.01. 13:30 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK VODOVOD Osijek
26.01. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK MLADOST Petrinja 4:0
26.01. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK VARAŽDIN 1:4
26.01. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - ŽSTK PULA 2:4
26.01. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - HASTK MLADOST ISKON Zagreb 1:4

12. kolo

02.02. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - STK AQUAESTIL Duga Resa  4:1
31.01. 16:30 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK VODOVOD Osijek  4:3
02.02. 11:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK DR.ČASL Zagreb  0:4
02.02. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK BJELOVAR  2:4
02.02. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0

13. kolo

16.02. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - STK DR.ČASL Zagreb  3:4
16.02. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK MLADOST Petrinja  3:4
16.02. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - ŽSTK PULA  4:1
16.02. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK BJELOVAR  0:4
16.02. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4

14. kolo

09.03. 17:00 Pula ŽSTK PULA - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
09.03. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK TIS Zagreb  0:4
09.03. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK AQUAESTIL Duga Resa  4:0
09.03. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK VARAŽDIN  4:2
09.03. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK VODOVOD Osijek  2:4

15. kolo

16.03. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - STK MLADOST Petrinja  2:4
16.03. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - ŽSTK PULA  4:0
16.03. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4
16.03. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
16.03. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK BJELOVAR  4:1

16. kolo

30.03. 17:00 Vinkovci STK TIS Zagreb - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
30.03. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK VODOVOD Osijek  4:1
30.03. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK VARAŽDIN  4:3
30.03. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK DR.ČASL Zagreb  4:3
30.03. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK AQUAESTIL Duga Resa  4:1

17. kolo

03.04. 15:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK MLADOST Petrinja  4:1
03.04. 18:00 Pula ŽSTK PULA - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4
03.04. 18:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK VODOVOD Osijek  3:4
03.04. 18:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
03.04. 18:00 Varaždin STK VARAŽDIN - STK BJELOVAR  4:1

18. kolo

06.04. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK TIS Zagreb  4:2
06.04. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK AQUAESTIL Duga Resa  4:2
06.04. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK DR.ČASL Zagreb  0:4
06.04. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK VARAŽDIN  0:4
06.04. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.