Superliga žene 2012/2013

TABLICA

žvelika

1. kolo

22.09. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci STK DR.ČASL Zagreb 0:4
22.09. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK VARAŽDIN 1:4
22.09. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR HASTK MLADOST ISKON 3:4
22.09. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb STK AQUAESTIL Duga Resa 2:4
22.09. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja ŽSTK PULA 4:2

2. kolo

22.09. 12:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK DR.ČASL Zagreb 1:4
29.09. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja STK BJELOVAR 4:2
29.ruj 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN STK TIS Zagreb 1:4
29.09. 17:00 Pula ŽSTK PULA STK AQUAESTIL Duga Resa 4:1
29.ruj 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0

3. kolo

6.lis 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa STK VARAŽDIN  2:4
6.lis 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek HASTK MLADOST ISKON  1:4
6.lis 17:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb STK TIS Zagreb  4:0
6.lis 18:00 Bjelovar STK BJELOVAR ŽSTK PULA  4:3
6.lis 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci STK MLADOST Petrinja  0:4

4 .kolo

13.10. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb STK AQUAESTIL Duga Resa  4:0
13.10. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja STK VODOVOD Osijek  4:2
13.10. 17:00 Pula ŽSTK PULA STK VARAŽDIN  4:3
13.10. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:2
13.10. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb STK TIS Zagreb  4:0

5. kolo

27.lis 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci ŽSTK PULA  0:4
27.lis 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb STK MLADOST Petrinja  4:1
27.lis 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa HASTK MLADOST ISKON  1:4
27.lis 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN STK DR.ČASL Zagreb  2:4
27.lis 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK BJELOVAR  3:4

6. kolo

03.11. 17:00 Zagreb STK MLADOST Petrinja STK AQUAESTIL Duga Resa  4:3
03.11. 13:00 Pula ŽSTK PULA STK DR.ČASL Zagreb  1:4
03.11. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb STK VARAŽDIN  4:1
03.11. 17:00 Varaždin HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci STK VODOVOD Osijek  0:4
03.11. 18:00 Vinkovci STK BJELOVAR STK TIS Zagreb  4:2

7. kolo

24.11. 17:00 Zagreb HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci STK TIS Zagreb  0:4
24.11. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek ŽSTK PULA  4:1
24.11. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN STK MLADOST Petrinja  4:1
24.11. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb HASTK MLADOST ISKON  4:1
24.11. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa STK BJELOVAR  3:4

8. kolo

01.12. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja STK DR.ČASL Zagreb  0:4
01.12. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb ŽSTK PULA  4:1
01.12. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK TIS Zagreb  4:2
01.12. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci STK AQUAESTIL Duga Resa  0:4
01.12. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR STK VARAŽDIN  4:1

9. kolo

08.12. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb ŽSTK PULA
08.12. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa STK VODOVOD Osijek  4:1
08.12. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb STK BJELOVAR  4:1
08.12. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
08.12. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb STK MLADOST Petrinja  4:1

10. kolo

19.01. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0
19.01. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN STK VODOVOD Osijek 4:2
19.01. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb STK BJELOVAR 4:1
19.01. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa STK TIS Zagreb 3:4
19.01. 17:00 Pula ŽSTK PULA STK MLADOST Petrinja 4:3

11. kolo

31.01. 13:30 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb STK VODOVOD Osijek
26.01. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR STK MLADOST Petrinja 4:0
26.01. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb STK VARAŽDIN 1:4
26.01. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa ŽSTK PULA 2:4
26.01. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci HASTK MLADOST ISKON Zagreb 1:4

12. kolo

02.02. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN STK AQUAESTIL Duga Resa  4:1
31.01. 16:30 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb STK VODOVOD Osijek  4:3
02.02. 11:00 Zagreb STK TIS Zagreb STK DR.ČASL Zagreb  0:4
02.02. 17:00 Pula ŽSTK PULA STK BJELOVAR  2:4
02.02. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0

13. kolo

16.02. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa STK DR.ČASL Zagreb  3:4
16.02. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK MLADOST Petrinja  3:4
16.02. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN ŽSTK PULA  4:1
16.02. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci STK BJELOVAR  0:4
16.02. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4

14. kolo

09.03. 17:00 Pula ŽSTK PULA HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
09.03. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja STK TIS Zagreb  0:4
09.03. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb STK AQUAESTIL Duga Resa  4:0
09.03. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb STK VARAŽDIN  4:2
09.03. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR STK VODOVOD Osijek  2:4

15. kolo

16.03. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa STK MLADOST Petrinja  2:4
16.03. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb ŽSTK PULA  4:0
16.03. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4
16.03. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
16.03. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb STK BJELOVAR  4:1

16. kolo

30.03. 17:00 Vinkovci STK TIS Zagreb HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
30.03. 17:00 Pula ŽSTK PULA STK VODOVOD Osijek  4:1
30.03. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja STK VARAŽDIN  4:3
30.03. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb STK DR.ČASL Zagreb  4:3
30.03. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR STK AQUAESTIL Duga Resa  4:1

17. kolo

03.04. 15:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb STK MLADOST Petrinja  4:1
03.04. 18:00 Pula ŽSTK PULA HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4
03.04. 18:00 Zagreb STK TIS Zagreb STK VODOVOD Osijek  3:4
03.04. 18:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
03.04. 18:00 Varaždin STK VARAŽDIN STK BJELOVAR  4:1

18. kolo

06.04. 17:00 Pula ŽSTK PULA STK TIS Zagreb  4:2
06.04. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK AQUAESTIL Duga Resa  4:2
06.04. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR STK DR.ČASL Zagreb  0:4
06.04. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci STK VARAŽDIN  0:4
06.04. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4