Superliga 2012/2013

seniori

 TABLICA 

mvelika

REZULTATI

1. kolo

26.09. 16:30 Zagreb GSTK Zagreb - STK TRANS AGRAM Zagreb      4:0
29.09. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK OLIMPIJA YASAKA      4:1
29.09. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK SPLIT      4:0
29.09. 17:00 Kutina STK KUTINA - STK DR. ČASL Zagreb      0:4
30.09. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. - STK PULA      4:0

2. kolo

22.09. 12:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK DR. ČASL Zagreb      0:4
22.09. 15:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA - STK DR. ČASL Zagreb      1:4
29.ruj 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. - STK TRANS AGRAM Zagreb      4:2
29.09. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. - GSTK Zagreb      4:0
6.lis 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK KUTINA      0:4
6.lis 17:00 Split STK SPLIT - STK PULA      0:4
6.lis 17:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA - STK KUTINA      3:4
27.lis 11:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK PULA      0:4

3. kolo

20.10. 11:00 Zagreb STK PULA - GSTK Zagreb   1:4
20.10. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK SPLIT   4:1
20.10. 11:00 Kutina STK KUTINA - STK DONAT Zadar   1:4
20.10. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. - STK VODOVOD Osijek   4:0
20.10. 17:00 Zagreb STK PULA - STK TRANS AGRAM   4:0
20.10. 17:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK DONAT Zadar   4:1
20.10. 17:00 Kutina STK KUTINA - STK SPLIT   4:2
21.10. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. - STK OLIMPIJA YASAKA   4:0

4 .kolo

03.11. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK TRANS AGRAM Zagreb  4:1
03.11. 11:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - GSTK Zagreb  0:4
03.11. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK LIBERTAS MARINC.  1:4
03.11. 17:00 Pula STK PULA - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
03.11. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - GSTK Zagreb  1:4
03.11. 17:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - STK TRANS AGRAM Zagreb  4:1
03.11. 18:00 Split STK SPLIT - STK LIBERTAS MARINC.  1:4
04.11. 11:00 Pula STK PULA - STK KUTINA  1:4

5. kolo

24.11. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK DONAT Zadar  1:4
24.11. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK KUTINA  4:1
24.11. 11:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
24.11. 17:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK DR. ČASL Zagreb  0:4
24.11. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb - STK KUTINA  1:4
24.11. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK SPLIT  4:1
24.11. 17:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - STK DONAT Zadar
25.11. 11:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK SPLIT  4:1

6. kolo

01.12. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK TRANS AGRAM Zagreb  4:2
01.12. 11:00 Split STK SPLIT - GSTK Zagreb  1:4
01.12. 11:00 Pula STK PULA - STK VODOVOD Osijek  4:0
01.12. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK LIBERTAS MARINC.  4:0
01.12. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar - GSTK Zagreb  0:4
01.12. 17:00 Split STK SPLIT - STK TRANS AGRAM Zagreb  4:1
01.12. 17:00 Pula STK PULA - STK OLIMPIJA YASAKA  4:2
01.12. 17:00 Kutina STK KUTINA - STK LIBERTAS MARINC.  1:4

7. kolo

 02.02 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb - GSTK Zagreb  0:4
 02.02 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - STK VODOVOD Osijek  4:1
 02.02 Split STK SPLIT - STK DONAT Zadar  4:3
 02.02 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK KUTINA  4:0
 02.02 Pula STK PULA - STK LIBERTAS MARINC.  0:4

8. kolo

16.02. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:1
16.02. 11:00 Kutina STK KUTINA - STK VODOVOD Osijek  0:4
23.02. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb - STK LIBERTAS MARINC.  0:4
16.02. 11:00 Pula STK PULA - STK DONAT Zadar  4:3
16.02. 17:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK VODOVOD Osijek  4:1
16.02. 17:00 Kutina STK KUTINA - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:2
22.02. 16:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK LIBERTAS MARINC.  4:1
16.02. 17:00 Pula STK PULA - STK SPLIT  4:0

9. kolo

09.03. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK PULA 4:0
10.03. 11:00 Split STK SPLIT - STK DR. ČASL Zagreb 0:4
09.03. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK KUTINA 4:0
09.03. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik 0:4
09.03. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb - STK PULA 1:4
09.03. 17:00 Split STK SPLIT - STK KUTINA 3:4
09.03. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK DR. ČASL Zagreb 0:4
09.03. 17:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik 0:4

10. kolo

16.03. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek 4:1
16.03. 11:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb - STK VODOVOD Osijek 4:2
16.03. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK DONAT Zadar 4:1
16.03. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK PULA 4:0
16.03. 17:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK VODOVOD Osijek 4:1
16.03. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek 1:4
16.03. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK SPLIT 4:0
16.03. 17:00 Kutina STK KUTINA - STK PULA 2:4

11. kolo

30.03. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:1
30.03. 11:00 Split STK SPLIT - STK VODOVOD Osijek  0:4
28.03. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - STK TRANS AGRAM Zagreb  4:0
30.03. 11:00 Kutina STK KUTINA - GSTK Zagreb  0:4
30.03. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK VODOVOD Osijek  4:1
30.03. 17:00 Split STK SPLIT - STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  1:4
29.03. 17:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb - GSTK Zagreb  4:1
30.03. 17:00 Kutina STK KUTINA - STK TRANS AGRAM Zagreb  4:2

12. kolo

06.04. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK SPLIT  4:1
06.04. 11:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb - STK DONAT Zadar  0:4
06.04. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK PULA  4:2
06.04. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK DR. ČASL Zagreb  2:4
06.04. 17:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK DONAT Zadar  4:0
06.04. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb - STK SPLIT  2:4
07.04. 11:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek - STK PULA  1:4
06.04. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik - STK KUTINA  4:1

 


Utakmice Superlige muški

Vodovod – Dr. Časl
22.09.2012.

Vodovod – Olimpija
29.09.2012.

Vodovod – Kutina
16.10.2012.

Vodovod – Trans Agram
03.11.2012.

Vodovod – STK Split
24.11.2012.

Vodovod – GSTK Zagrebt
03.11.2012.

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.