Superliga 2012/2013

 TABLICA 

mvelika

REZULTATI

1. kolo

26.09. 16:30 Zagreb GSTK Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb      4:0
29.09. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK OLIMPIJA YASAKA      4:1
29.09. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar STK SPLIT      4:0
29.09. 17:00 Kutina STK KUTINA STK DR. ČASL Zagreb      0:4
30.09. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. STK PULA      4:0

2. kolo

22.09. 12:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK DR. ČASL Zagreb      0:4
22.09. 15:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA STK DR. ČASL Zagreb      1:4
29.ruj 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. STK TRANS AGRAM Zagreb      4:2
29.09. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. GSTK Zagreb      4:0
6.lis 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK KUTINA      0:4
6.lis 17:00 Split STK SPLIT STK PULA      0:4
6.lis 17:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA STK KUTINA      3:4
27.lis 11:00 Zadar STK DONAT Zadar STK PULA      0:4

3. kolo

20.10. 11:00 Zagreb STK PULA GSTK Zagreb   1:4
20.10. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK SPLIT   4:1
20.10. 11:00 Kutina STK KUTINA STK DONAT Zadar   1:4
20.10. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. STK VODOVOD Osijek   4:0
20.10. 17:00 Zagreb STK PULA STK TRANS AGRAM   4:0
20.10. 17:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK DONAT Zadar   4:1
20.10. 17:00 Kutina STK KUTINA STK SPLIT   4:2
21.10. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC. STK OLIMPIJA YASAKA   4:0

4 .kolo

03.11. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK TRANS AGRAM Zagreb  4:1
03.11. 11:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek GSTK Zagreb  0:4
03.11. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar STK LIBERTAS MARINC.  1:4
03.11. 17:00 Pula STK PULA STK DR. ČASL Zagreb  0:4
03.11. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek GSTK Zagreb  1:4
03.11. 17:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK TRANS AGRAM Zagreb  4:1
03.11. 18:00 Split STK SPLIT STK LIBERTAS MARINC.  1:4
04.11. 11:00 Pula STK PULA STK KUTINA  1:4

5. kolo

24.11. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK DONAT Zadar  1:4
24.11. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb STK KUTINA  4:1
24.11. 11:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb STK DR. ČASL Zagreb  0:4
24.11. 17:00 Zagreb GSTK Zagreb STK DR. ČASL Zagreb  0:4
24.11. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb STK KUTINA  1:4
24.11. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK SPLIT  4:1
24.11. 17:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK DONAT Zadar
25.11. 11:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK SPLIT  4:1

6. kolo

01.12. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar STK TRANS AGRAM Zagreb  4:2
01.12. 11:00 Split STK SPLIT GSTK Zagreb  1:4
01.12. 11:00 Pula STK PULA STK VODOVOD Osijek  4:0
01.12. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK LIBERTAS MARINC.  4:0
01.12. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar GSTK Zagreb  0:4
01.12. 17:00 Split STK SPLIT STK TRANS AGRAM Zagreb  4:1
01.12. 17:00 Pula STK PULA STK OLIMPIJA YASAKA  4:2
01.12. 17:00 Kutina STK KUTINA STK LIBERTAS MARINC.  1:4

7. kolo

 02.02 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb GSTK Zagreb  0:4
 02.02 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK VODOVOD Osijek  4:1
 02.02 Split STK SPLIT STK DONAT Zadar  4:3
 02.02 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK KUTINA  4:0
 02.02 Pula STK PULA STK LIBERTAS MARINC.  0:4

8. kolo

16.02. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:1
16.02. 11:00 Kutina STK KUTINA STK VODOVOD Osijek  0:4
23.02. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb STK LIBERTAS MARINC.  0:4
16.02. 11:00 Pula STK PULA STK DONAT Zadar  4:3
16.02. 17:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK VODOVOD Osijek  4:1
16.02. 17:00 Kutina STK KUTINA STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:2
22.02. 16:00 Zagreb GSTK Zagreb STK LIBERTAS MARINC.  4:1
16.02. 17:00 Pula STK PULA STK SPLIT  4:0

9. kolo

09.03. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb STK PULA 4:0
10.03. 11:00 Split STK SPLIT STK DR. ČASL Zagreb 0:4
09.03. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar STK KUTINA 4:0
09.03. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik 0:4
09.03. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb STK PULA 1:4
09.03. 17:00 Split STK SPLIT STK KUTINA 3:4
09.03. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar STK DR. ČASL Zagreb 0:4
09.03. 17:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik 0:4

10. kolo

16.03. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb STK OLIMPIJA YASAKA Osijek 4:1
16.03. 11:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb STK VODOVOD Osijek 4:2
16.03. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK DONAT Zadar 4:1
16.03. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK PULA 4:0
16.03. 17:00 Zagreb GSTK Zagreb STK VODOVOD Osijek 4:1
16.03. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb STK OLIMPIJA YASAKA Osijek 1:4
16.03. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK SPLIT 4:0
16.03. 17:00 Kutina STK KUTINA STK PULA 2:4

11. kolo

30.03. 11:00 Zadar STK DONAT Zadar STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  4:1
30.03. 11:00 Split STK SPLIT STK VODOVOD Osijek  0:4
28.03. 11:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb  4:0
30.03. 11:00 Kutina STK KUTINA GSTK Zagreb  0:4
30.03. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar STK VODOVOD Osijek  4:1
30.03. 17:00 Split STK SPLIT STK OLIMPIJA YASAKA Osijek  1:4
29.03. 17:00 Zagreb STK DR. ČASL Zagreb GSTK Zagreb  4:1
30.03. 17:00 Kutina STK KUTINA STK TRANS AGRAM Zagreb  4:2

12. kolo

06.04. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb STK SPLIT  4:1
06.04. 11:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb STK DONAT Zadar  0:4
06.04. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek STK PULA  4:2
06.04. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK DR. ČASL Zagreb  2:4
06.04. 17:00 Zagreb GSTK Zagreb STK DONAT Zadar  4:0
06.04. 17:00 Zagreb STK TRANS AGRAM Zagreb STK SPLIT  2:4
07.04. 11:00 Osijek STK OLIMPIJA YASAKA Osijek STK PULA  1:4
06.04. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK KUTINA  4:1

 


Utakmice Superlige muški

Vodovod – Dr. Časl
22.09.2012.
Vodovod – Olimpija
29.09.2012.
Vodovod – Kutina
16.10.2012.
Vodovod – Trans Agram
03.11.2012.
Vodovod – STK Split
24.11.2012.
Vodovod – GSTK Zagrebt
03.11.2012.